Zawodowy krok na Stadionie Narodowym

Idąc śladami bezpieczeństwa nie można przegapić znaków ostrzegawczych, do takich zaliczamy tegoroczne wydarzenie pod nazwą Kongres Pożarniczy, który odbędzie się dnia 27 lipca 2017 roku na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie. PROTEKTOR.S.A  Partner Technologiczny wydarzenia zapowiada wiele nowości które zaprezentuje na swoim stoisku i którymi z pewnością zaskoczymy niejednego gościa, a wiedza, jaką będziecie Państwo mogli nabyć tego dnia zaspokoi otwartość umysłu i poszerzy spojrzenie na wiele znaczących elementów dnia codziennego, tak, by skutecznie zapobiegać wypadkom, czy też zadbać o szczególne warunki pracy.

Z pewnością nie ominie Państwa także wiele atrakcji po stronie organizatora imprezy, na który wstęp jest oczywiście bezpłatny.

 

Nowości PROTEKTOR SA na Kongresie

W szeregu obuwia bezpiecznego znajdują swoje miejsce nowe specjalne trzewiki strażackie, które wyróżniają się na tle innych dobrze skonstruowaną cholewką, która pozwala wykonywać swobodne ruchy w najtrudniejszych pozycjach, dodatkowych atutem w nowych modelach jest także bieżnik podeszwy, który dzięki swoim właściwościom zwiększa przyczepność do podłoża. Dzięki szybkiemu systemowi zapięcia oszczędzimy czas na każdym polu, a o poczuciu zdecydowanego wyboru poświadczy certyfikat oceny. Tworząc te wartości mamy na względzie dobro klienta i jego komfort, który odnajdziemy w kolekcji FIRE PRO w modelach BLAST I i BLAST II.

 

Grupa PROTEKTOR SA

To silna i prężnie rozwijająca się marka wschodniego pochodzenia. Swoją tradycję zapoczątkowała tworząc obuwie dla wojska polskiego, nie usiadając na laurach na przełomie lat stworzyła dobrą i komfortową  kolekcję dla czterech segmentów zawodowych i usystematyzowała rynek ubioru kompanii reprezentacyjnej. Wyróżnia się prostym przekazem dla całego rynku, bo każdy, kto nas wybiera, dokonuję zawodowego wyboru!

Oferta PROTEKTOR SA

Możemy pochwalić się rewelacyjnym asortymentem obuwia zawodowego i bezpiecznego, które posiada certyfikat zgodności z oceną norm, jakości. Dbając o komfort użytkownika stworzyliśmy szeroką gamę produktów dostosowaną dla każdego. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie jesteśmy przekonani, że wypracowaliśmy technologię wygodnych wyrobów, które świetnie przekładają się na komfort użytkowania. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty handlowej na dzisiejszym wydarzeniu.